четвер, 16 грудня 2021 р.
Міжнародний день прав людини
День прав людини-міжнародне свято, яке відзначається 10 грудня за пропозицією Генеральної асамблеї ООН. У День прав людини, між здобувачами освіти 9 класу Станьківської гімназії проведено правознавчий брейн-ринг "Права свої знай та про обов'язки не забувай". У правовому батлі зустрілися команди Адвокатів та Юристів. "Правознавча бліц-розминка, " Юридичний марафон", "Що в чорному ящику", " Правові анаграми" та багато іншого чекало на учасників брейн-рингу. У чесному двобої, з невеличким відривом перемогла команда Адвокатів.
вівторок, 7 грудня 2021 р.
Для тих, хто обирає професію!
Професія Бібліотекар. Цікаві факти.

А чи знали ви, що велику роль в історії бібліотек відіграв письменник
Йоганн Гете? Він 30 років опікувався книгозбірнями. Саме Гете ввів ще кілька
вимог до роботи бібліотекарів: вони мали оберігати книжкові фонди, вести облік
книг та забезпечити постійну роботу книгозбірень. А ще Гете ввів правило
«Книги, повернені в неналежному стані, не приймати».
1876 року була створена перша Американська бібліотечна асоціація, а згодом,
у 1887-му – професійна бібліотечна школа. Їх засновником був директор
Колумбійського університету Мелвілл Дьюї. Він активно долучав до роботи з
книгами жінок, що викликало чимало розмов, адже до ХХ ст. бібліотекарями були
лише чоловіки.
понеділок, 29 листопада 2021 р.
Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.
четвер, 25 листопада 2021 р.
День Гідності та Свободи
21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи.
четвер, 11 листопада 2021 р.
День писемності та мови
"Мова - це всі глибинні пласти духовного життя народу, його історична пам'ять, найцінніше надбання віків..."(Олесь Гончар).
понеділок, 25 жовтня 2021 р.
пʼятниця, 22 жовтня 2021 р.
Одна дата-чотири свята!
Одна дата- чотири свята. Саме про 14 жовтня йде мова, адже саме 14 жовтня- День захисника та захисниць України, День Українського козацтва, День створення УПА, свято Покрови Пресвятої Богородиці. З нагоди даного свята у Станьківській гімназії проведено фотоквест "Козацький дух панує поміж нами". Станції "Видатна постать", "Козацькі символи", "Привітай солдата", "Логічна", чекали на учасників квесту. Кінцева мета квесту-створення фотоколажу з предметами-відгадками, які учні мали розгадати на кожній станції.
понеділок, 18 жовтня 2021 р.
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек «Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності», головна мета якого – сприяння поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, виховання у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини, учні 6 класу створили презентацію-променад
«Краю мій, милуюся тобою!».
четвер, 30 вересня 2021 р.
Бабин Яр: забуттю не підлягає
Тетяна Левицька
"Бабин Яр: забуттю не підлягає"- саме під такою назвою пройшов урок-реквієм, присвячений 80 роковинам вшанування пам'яті трагедії в Бабиному Яру.
80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів.
Ми повинні пам'ятати трагічні сторінки нашого минулого, пам'ятати щоб більше ніколи не повторювати помилок минулого.
понеділок, 27 вересня 2021 р.
День миру
У Міжнародний день миру, який ми відначаємо 21 вересня, здобувачі освіти Станьківської гімназії презентували результати роботи над проєктом "Голубко біла, принеси мир у нашу Україну! Учні були об'єднані у групи, та виконували творчі, змістовні, цікаві завдання. Літератори, митці, історики, дослідники, фотографи ділилися своїми напрацюваннями.